moz 0

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець звернувся до українців у зв’язку з посиленням обмежень під час карантину.

Шановні українці!

Влада запровадила карантин. Обмежено  режим роботи транспорту, зачинені кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно та нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту. Я ще раз наголошую, ситуація вкрай серйозна. Не ставте під загрозу своє здоров’я  та здоров’я ваших близьких.

Занотуйте: карантин - це не канікули чи відпустка. Якщо ви не пішли на роботу, це не означає, що треба ходити в гості до друзів. Ми наполягаємо, щоб ви залишалися вдома. Самоізоляція  - це нова життєва філософія всіх свідомих людей по всьому світу. Не будьте байдужими до друзів та знайомих. Всіма способами пропагуйте домашній режим. Прості речі рятують життя!

GerbUkraine

Законом передбачено створення правого підґрунтя для оперативного здійснення державою комплексу невідкладних заходів для попередження та лікування коронавірусної хвороби (COVID-19), зокрема:

IMG 7392

До Міжнародного жіночого дня в Слобожанському Палаці культури пройшов театралізований концерт "Кафе у Лукавого"!

fullsize

29 лютого у смт. Слобожанське та 01 березня у сел. Донець відбулося святкування Масляної. В програмі святкування були ігри, конкурси, виступи художньої самодіяльності Палацу культури, покорення стовпа, спалення опудала Масляної та інше. Смачно, весело пройшло святкування.

мініпроєкти

🔊21 січня 2020 року Харківською обласною радою було оголошено конкурс мініпроєктів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" у 2020 році.

Title

Селище Слобожанський і с. Донець традиційно відсвяткували всенародне свято «Масляна», організоване Комсомольською селищною радою.

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від "11" березня 2019 року № 29 
"Про скликання LII сесії Комсомольської селищної ради VII скликання"  

Ogoloshenja

Інформаційне повідомлення

про результати проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності,

які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади Комсомольської селищної ради, що планується надати

в оренду від 11 березня  2019р.

Ogoloshenja

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Комсомольської селищної ради про оголошення конкурсу на право укладання договорів оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади Комсомольської селищної ради від 07 березня 2019 року 

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області оприлюднює документи, які надійшли від гр. Афанасенка В.П.

герб

Відповідно до ч. 5 ст. 214 Закону України «Про культуру» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області оприлюднює документи, які надійшли від гр. Афанасенка В.П., який має намір брати участь у конкурсному доборі (конкурсі) на посаду директора Комунального підприємства Комунального закладу «Слобожанський селищний Палац культури».

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі.

ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

Детальніше...

Підвищення вартості проїзду з 17 січня 2022 року на наступних автобусних маршрутах:

infpov

Детальніше...

Обережно! Шахраї

title

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що мають місце випадки вимагання невідомими особами грошових коштів від суб’єктів підприємницької діяльності.

Детальніше...

Зміївська ТЕС повідомляє про внесення змін з надання послуги з постачання теплової енергії.

TEC

Детальніше...

Інформація про вакцинацію проти COVID-19 мобільними бригадами.

covid191

Детальніше...

Узагальнені результати вибору підручників для учнів 9-го класу (конкурсних та підручників для повторного видання) по закладам загальної середньої освіти Слобожанської селищної ради

books

Детальніше...

Одноразова адресна грошова допомога мешканцям Слобожанської селищної ради станом на 24 січня 2022 року

Materialna dopomoga

Надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які зареєстровані на території Слобожанської селищної ради та опинилися в скрутних життєвих обставинах з різних причин, постійно розглядається на засіданнях комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової адресної грошової допомоги.

Детальніше...

Інформація щодо наявності лікарських засобів станом на 24.01.2022 року

Medical

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 24 січня 2022 року

ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Детальніше...