vikonvlada

22 червня 2020 року відбулося засідання комісії з розгляду питань надання одноразової адресної грошової допомоги при виконкомі Комсомольської селищної ради.

19 червня 2020 року відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Комсомольський селищний голова Дмитро Діхтяр з вітальними словами звернувся до медичних працівників Комсомольської селищної ради, від імені всієї громади висловив щиру подяку  лікарям та медичним працівникам за щоденну важку працю та наголосив, що це Свято  актуальним для кожного, адже нема людини, яка б не зверталася за допомогою до медичних працівників.

IMG 0c11e866e6a6690f52f91c78c04627fe V

14 червня 2020 року своє 85 – річчя відсвяткував депутат Комсомольської селищної ради САВЧЕНКО ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ. 

1557909871 97aa066dcc42404e7602768333af5659 xl

План заходів щодо організованого дозвілля учнів ЗЗСО Зміївського району у 2020 році

unnamed

Станом на 01.05.2020 року укладено 7 договорів оренди з бюджетними установами, продовжено дію 3-х договорів оренди нерухомого майна.

svu

Чи доводилось Вам коли-небудь розмірковувати на такі теми: «А як живуть діти, у яких немає батьків?», «Що вони відчувають?», «Кому можуть довіритись?», «Від кого чекають допомоги, коли самі не можуть захиститись від кривдника?», і насамперед «чия посмішка їх може надихати, в чиїх обіймах вони можуть відчути себе умиротвореними, у безпеці…і просто щасливими?».

GerbUkraine

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 20 травня 2020 р. № 392
Київ
Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” Кабінет Міністрів України постановляє:

images

Рішенням  ХLVІІІ сесії Комсомольської селищної ради VІІ скликання від 20.12.2018 р. № 845-VІІ була затверджена нова нормативна грошова оцінка земель смт. Слобожанське, яка почала діяти з 01.01.2020 року.

dity 1

Щороку 1 червня у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Міжнародний день захисту дитини - свято, яке Генеральна Асамблея ООН в 1954 році рекомендувала ввести всім країнам, починаючи з 1956 року.

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі.

ZAKUPIVLYA

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі.

ZAKUPIVLYA

Детальніше...

Інформацію щодо можливості професійного навчання на курсах цільового призначення за напрямом «Використання реєстраторів розрахункових операцій у малому бізнесі».

Nav4anyaPracivnyky

Детальніше...

Питання, включені для розгляду на засіданні виконавчого комітету Слобожанської селищної ради від 17 січня 2022 року

vikonkom

Детальніше...

22 січня – День соборності України.

den sobornosti

Детальніше...

Відділ Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської обла

konkyrs na posady

Детальніше...

Відділ з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції Слобожанської селищної ради інформує.

zapobigannya korupcii

Детальніше...

Консультації щодо застосування РРО/ПРРО.

ДодРРО

Професійне навчання безробітних як одна із активних форм сприяння працевлаштуванню.

Nav4anyaPracivnyky

Детальніше...

Терміни сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Deklarirovanie

Детальніше...