vikonkom

Рішення виконавчого комітету №437 Про погодження Зміївській ТЕС ПАТ «Центренерго» Річного плану надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 12 місяців 2024 року.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №437

Рішення виконавчого комітету №438 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів Зміївської ТЄС ПАТ «Центренерго».

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №438

Рішення виконавчого комітету №439 Про схвалення проєкту рішення ХLІV сесії VIII скликання Слобожанської селищної ради «Про внесення змін до рішення ХХХ сесії VIII скликання Слобожанської селищної ради від 23 грудня 2022 року №1392-VIII «Про бюджет Слобожанської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №439

Рішення виконавчого комітету №440 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін до Заходів до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Слобожанської селищної ради на 2022 -2025 роки.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №440

Рішення виконавчого комітету №441 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради внесення змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми розвитку охорони здоров’я на території Слобожанської селищної ради на 2021 -2025 роки.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №441

Рішення виконавчого комітету №442 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради проєкту рішення «Про внесення змін до місцевої цільової Програми розвитку цивільного захисту Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №442

Рішення виконавчого комітету №443 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради проєкту рішення «Про внесення змін та доповнень до заходів на 2023 рік до Програми підтримки підрозділів Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, територіальної оборони, добровольчих та інших військових формувань Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області на 2023-2025 роки.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №443

Рішення виконавчого комітету №444 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми енергозбереження та благоустрою територій населених пунктів Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №444

Рішення виконавчого комітету №445 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №445

Рішення виконавчого комітету №446 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради внесення змін до Заходів на 2023 рік до Слобожанської селищної програми «Шкільний автобус» на 2021-2025 pоки.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №446

Рішення виконавчого комітету №447 Про визначення на 2024 рік об’єктів, на яких порушники повинні виконуватимуть адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та видів робіт, що можуть ними виконуватися.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №447

Рішення виконавчого комітету №448 Про визначення на 2024 рік об’єктів, на яких засуджені до покарання у вигляді громадських робіт повинні виконуватимуть кримінальне покарання у вигляді громадських робіт та видів робіт, що можуть ними виконуватися.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №448

Рішення виконавчого комітету №449 Про визначення на 2024 рік об’єктів, на яких порушники повинні виконуватимуть адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та видів робіт, що можуть ними виконуватися.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №449

Рішення виконавчого комітету №450 Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Комунальник» на 2024 рік.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №450

Рішення виконавчого комітету №451 Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Слобожанська лікарня» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області на 2023 рік.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №451

Рішення виконавчого комітету №452 Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Слобожанська лікарня» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області на 2024 рік.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №452

Рішення виконавчого комітету №453 Про доцільність призначення РЯБЧЕНКО С.О. опікуном над РЯБЧЕНКО М.О.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №453

Рішення виконавчого комітету №454 Про надання дозволу на влаштування індивідуальної системи опалення квартири гр. ГАЄВСЬКОМУ А.О.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №454

Рішення виконавчого комітету №455 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №455

Рішення виконавчого комітету №456 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №456

Рішення виконавчого комітету №457 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №457

Рішення виконавчого комітету №458 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №458

Рішення виконавчого комітету №459 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №459

Рішення виконавчого комітету №460 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №460

Рішення виконавчого комітету №461 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №461

Рішення виконавчого комітету №462 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №462

Рішення виконавчого комітету №463 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №463

Рішення виконавчого комітету №464 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №464

Рішення виконавчого комітету №465 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №465

Рішення виконавчого комітету №466 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №466

Рішення виконавчого комітету №467 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №467

Рішення виконавчого комітету №468 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №468

Рішення виконавчого комітету №469 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №469

Рішення виконавчого комітету №470 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текст рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №470