vikonkom

від "15" листопада 2023 року

Рішення виконавчого комітету № 379 Про схвалення проєкту рішення ХLІV сесії VIII скликання Слобожанської селищної ради «Про внесення змін до рішення ХХХ сесії VIII скликання Слобожанської селищної ради від 23 грудня 2022 року №1392-VIII «Про бюджет Слобожанської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №379

Рішення виконавчого комітету № 380 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради Програми місцевих стимулів для медичних працівників закладів охорони здоров’я Слобожанської селищної ради на 2023-2025 роки.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №380

Рішення виконавчого комітету № 381 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради внесення змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми соціального захисту населення Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №381

Рішення виконавчого комітету № 382 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін до Заходів на 2023 рік до Програми забезпечення тимчасового розміщення та організації харчування внутрішньо переміщених осіб та/або евакуйованих осіб, які перемістилися на територію Слобожанської селищної територіальної громади  після 24.02.2022 р., в закладах освіти Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області на 2022 – 2023 роки».

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №382

Рішення виконавчого комітету № 383 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради проєкту рішення «Про внесення змін до місцевої цільової Програми розвитку цивільного захисту Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки».

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №383

Рішення виконавчого комітету № 384 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми природоохоронних заходів.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №384

Рішення виконавчого комітету № 385 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №385

Рішення виконавчого комітету № 386 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми енергозбереження та благоустрою територій населених пунктів Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №386

Рішення виконавчого комітету № 387 Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №387

Рішення виконавчого комітету № 388 Про внесення змін до Заходів на 2023 рік до Програми земельних відносин, раціонального використання та охорони земель по Слобожанській селищній раді на 2021-2025 роки.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №388

Рішення виконавчого комітету № 389 Про затвердження Інструкції з діловодства Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №389

Рішення виконавчого комітету № 390 Про затвердження акту встановлення факту здійснення Срібним Олександром Миколайовичем догляду за особою, яка потребує постійного догляду.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №390

Рішення виконавчого комітету № 391 Про погодження  Комунальному підприємству «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області коригуючого коефіцієнту обсягу споживання послуг  з  централізованого водопостачання за розрахунковий період жовтень 2023 року для споживачів населеного пункту с. Лиман Слобожанської територіальної громади Чугуївського району Харківської області.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №391

Рішення виконавчого комітету № 392 Про надання згоди на реєстрацію місця проживання громадянки ****

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №392

Рішення виконавчого комітету № 393 Про зміну наймача квартири № ** будинку ** по вул. Лермонтова в смт. Слобожанське.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №393

Рішення виконавчого комітету № 394 Про передачу квартири у власність громадянці ****

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №394

Рішення виконавчого комітету № 395 Про надання попередніх висновків стосовно відповідності інтересам та потребам Слобожанської селищної територіальної громади пропозиції селищного голови щодо ініціювання співробітництва Слобожанської селищної та Зміївської міської територіальних громад.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №395

Рішення виконавчого комітету № 396 Про внесення змін до додатку 1 рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради від 20.09.2023 року № 308 «Про утворення Координаційного центру підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Слобожанської селищної ради».

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №396

Рішення виконавчого комітету № 397 Про затвердження Акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області від 10 листопада 2023 року.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №397

Рішення виконавчого комітету № 398 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради «Про створення та затвердження персонального складу комісій з виявлення та визначення обсягів ТПВ несанкціонованих звалищ на території Слобожанської селищної ради» від 26.05.2022 р. № 96.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №398

Рішення виконавчого комітету № 399 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради «Про створення комісії з обстеження зелених насаджень на території Слобожанської селищної ради» від 26.05.2022 р. № 98.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №399

Рішення виконавчого комітету № 400 Про доцільність продовження перебування малолітнього ********у Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті строком на один рік.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №400

Рішення виконавчого комітету № 401 Про призначення відповідального за збереження права користування житловою площею за дитиною, позбавленої батьківського піклування.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №401

Рішення виконавчого комітету № 402 Про внесення змін до додатку №1 рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради «Про утворення та затвердження складу комісії та Положення про комісію з питань захисту прав дитини Слобожанської селищної ради» від 11.02.2021 р. №45.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №402

Рішення виконавчого комітету № 403 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №403

Рішення виконавчого комітету № 404 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №404

Рішення виконавчого комітету № 405 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №405

Рішення виконавчого комітету № 406 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №406

Рішення виконавчого комітету № 407 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №407

Рішення виконавчого комітету № 408 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №408

Рішення виконавчого комітету № 409 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №409

Рішення виконавчого комітету № 410 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №410

Рішення виконавчого комітету № 411 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №411

Рішення виконавчого комітету № 412 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №412

Рішення виконавчого комітету № 413 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №413

Рішення виконавчого комітету № 414 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №414

Рішення виконавчого комітету № 415 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №415

Рішення виконавчого комітету № 416 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №416

Рішення виконавчого комітету № 417 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №417

Рішення виконавчого комітету № 418 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №418

Рішення виконавчого комітету № 419 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №419

Рішення виконавчого комітету № 420 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №420

Рішення виконавчого комітету № 421 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №421

Рішення виконавчого комітету № 422 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №422

Рішення виконавчого комітету № 423 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №423

Рішення виконавчого комітету № 424 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №424

Рішення виконавчого комітету № 425 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №425

Рішення виконавчого комітету № 426 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №426

Рішення виконавчого комітету № 427 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №427

Рішення виконавчого комітету № 428 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №428

Рішення виконавчого комітету № 429 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №429

Рішення виконавчого комітету № 430 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №430

Рішення виконавчого комітету № 431 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №431

Рішення виконавчого комітету № 432 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №432

Рішення виконавчого комітету № 433 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №433

Рішення виконавчого комітету № 434 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №434

Рішення виконавчого комітету № 435 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №435

Рішення виконавчого комітету № 436 Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Текс рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради №436