Черкаськобишкинський сільський клуб сумісно з Нижньобишкинським сільським Будинком культури

На передодні Дня пам’яті «Героїв небестної сотні» Черкаськобишкинським сільським клубом разом з Нижньобишкинським сільським Будинком культури, було проведено круглий стіл з дітьми «Розстріляні мрії».

КЗ “Лиманській сільський Будинок культури”

До дня вшанування учасників Революції Гідності та увічнення подвигу Героїв Небесної Сотні в КЗ “Лиманський сільський Будинок культури” пройшла година пам'яті - "Герої не вмирають".

 

КЗ “Слобожанська публічна бібліотека”

20.02.2023 року в КЗ "Слобожанська публічна бібліотека"до вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні,  було проведено годину пам'яті та організовано виставку-реквієм під назвою "Герої не вмирають".

 

Черкаськобишкинська сільська бібліотека-філія

17.02.2023 року в Черкаськобишкинській бібліотеці прошйов захід присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні. Відвідувачі біблотеки ознайомилися з тематичними відео, а також занурилися в історію подій 2014 року.

 

Лиманська сільська бібліотека-філія

В день Пам"яті Героїв Небесної Сотні" в Лиманській сільській бібліотеці-філії  до уваги користувачів була представлена тематична підбірка-спогад "Герої Небесної Сотні".

 

Слобожанська бібліотека-філія для дітей

20.02.2023 року в Слобожанській бібліотеці-філії для дітей до Дня Героїв Небесної Сотні відбулася рекомендована бесіда по книзі "Мій тато став зіркою".

Освітньо-молодіжний простір “Крок”

20.02.2023 року в Освітньо-молодіжному просторі “Крок” пройшов тематичний захід присвячений Дню Державного Герба України, а також Дню Героїв Небесної Сотні.
Під час заходу молодь ознайомилася з історією утворення Державного Герба України, цікавими фактами про Державний Герб України.
Також молодь дізналася про події Революції Гідності та про Героїв Небесної Сотні.
Для молоді було підготовано тематичний тест та міні-презентацію.