ZAKUPIVLYA

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами) )

1

Замовник

СЛОБОЖАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2

Назва предмету закупівлі

Код ДК 021:2015: 32510000-1 Бездротові телекомунікаційні системи (Комплект  системи поіменного електронного голосування «ГОЛОС» (або еквівалент))

3

Вид процедури

Відкриті торги

4

Дата оголошення

18 лютого 2022 року

5

Строк поставки

по 31 грудня 2022 року

6

Обсяг закупівлі

послуги

7

Ідентифікатор закупівлі

UA-2022-02-18-010478-b

8

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі

231 585,00 грн.( двісті тридцять одна тисяча п’ятсот вісімдесят п’ять   грн. 00 коп),  у тому числі ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі визначена на підставі комерційних пропозицій.

9

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до рішення XXII  сесії  VII скликання від 03.02.2022 р. №1122- VIII.

10

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Комплект системи поіменного електронного голосування «ГОЛОС» – це апаратно-інформаційний комплекс, котрий забезпечує можливість автоматизації повного циклу роботи ради в процесі підготовки та проведення засідань сесій, публікації результатів та аналізу роботи депутатів і ради. Ця система створена з метою автоматизації та систематизації роботи ради, для зменшення затрат та часу для проведення кожного засідання. Вона оперативно формує звіти про результати поіменного голосування, тому спрощує виконання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та дозволяє оперативно вивантажувати їх на веб – сайті. Також усі проекти рішень з додатками та поправками депутати можуть переглядати на планшетах. Голосування за допомогою системи займає до 15 секунд та робить сесії оперативними, а роботу депутатів продуктивною. Використовуючи систему «ГОЛОС» селищна рада стає справді прозорою та відкритою для жителів громади.

Завдяки даній системі впроваджується електронний обіг документів, а це значна економія на паперових носіях, наприклад, завдяки цьому вже не будемо друкувати проекти рішень і таким чином зекономимо кошти на папір та обслуговування оргтехніки, на якій проводився друк. Всі документи депутати можуть бачити в онлайн режимі на планшетах, де висвітлюється інформація.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства.