Международный Выставочный Центр (Киев)

Інформуємо, що з 13 по 15 квітня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро “Лівобережна”, павільйон З, вхід З-А) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

XIII Міжнародну спеціалізовану виставку “КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК” (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, засоби промислової автоматизації та інше);

ХПІ Міжнародну спеціалізовану виставку “PlastExpoUA” (технології і обладнання для виробництва і переробки полімерів);

III Міжнародну спеціалізовану виставку “Лак&Фарба Ехро UА” (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка):

V Міжнародну спеціалізовану виставку “Addit Ехро 3D” (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Захід є важливою подією, з якої починається виставковий сезон власних промислових виставок Міжнародного виставкового центру.

Головна мета виставкових проектів - демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), спрямована на підвищення конкурентоспроможності продукції та задоволення потреб споживачів.

Серед основних заходів:

  • Відкрита дискусійна платформа «Циркулярні технології в полімерній індустрії»

Вдруге в рамках заходу відбудеться міжнародний бізнес-форум для фахівців в області – поліуретанів PU FEST UKRAINE 2021. На_ бізнес-форумі ви можете ознайомитися з новітніми технологіями та матеріалами, а також дізнатися, яке обладнання для виробництва і переробки поліуретанів займе провідні позиції на ринку в майбутньому.

Запрошуємо Вас, керівництво та фахівців галузевих структурних підрозділів відвідати спеціалізовані виставки та супутні заходи. Просимо Вас дати доручення щодо розповсюдження інформації серед зацікавлених виробничих, комерційних, наукових підприємств та установ Вашого району.

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua        

Додаткову інформацію можна отримати в Міжнародному виставковому центрі за адресою: 02002, м. Київ, Броварський пр-т, 15, тел./факс: (044) 201-11-65, 201-11-56, 201-11-58, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..