IMG 0525

У День святого Миколая в Слобожанському Палаці культури і на площі нашого селища відбулося традиційне відкриття новорічної ялинки.

У великому залі ДК зібралася місцева дітвора. Для них учасниками театру «Абракадабра» було показано виставу «У новорічної ялинки». Веселий та кмітливий Заєць - головний герой казки, зліпив з глядачами Сніговика, і щоб зимовий друг не розтанув, дітлахам разом з Зайцем довелося дуже постаратися. Дружно дути на бідолаху, грюкати і стукати, щоб він не заснув і, в кінці - кінців, викликати Діда Мороза зі Снігуронькою, які і врятували Сніговика, але, звичайно ж за допомогою дітвори. Потім всі разом запалили вогники ялинки на сцені і дружно вирушили на площу, запалювати вогні на міській ялинці.На площі всіх дітей і жителів селища привітав з Новорічними святами Комсомольська селищна голова Дмитро Діхтяр. За командою Діда Мороза всі учасники свята запалили вогники на ялинці і влаштували дружні хороводи.У програмі брали участь актори театру «Абракадабра», вокально-естрадна студія «Ластівка», вокальний ансамбль «Казка», ансамбль «Веселі Ложкарі», танцювальний колектив «Анкор» та солісти ДК. Всім дітям селищна рада надала по солодкому призу. Танцями і фотосесією з героями завершився перший захід в низці новорічних свят. Свято завершилося, але далі буде. Чекаємо всіх 26 грудня о 18.00 на дитячій театралізованій виставі «Рукавичка» і 28 грудня о 18.00 на Великому Новорічному концерті.

Протокол спільного засідання постійних депутатських комісій від 22 жовтня 2025 року

протоколи комісій

Детальніше...

Одноразова адресна грошова допомога мешканцям Слобожанської міської ради

Materialna dopomoga

23 жовтня 2025 року відбулися чергові засідання комісії, на яких було розглянуто 16 звернень мешканців громади про надання одноразової адресної грошової допомоги.

Детальніше...

«Офіс податкових консультантів: Увага. Повага. Довіра»

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 28 жовтня 2025 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Детальніше...

LXXVI сесія Слобожанської селищної ради VIII скликання

Sesija

від "22" жовтня 2025 року

Детальніше...

Рішеня комісії з питань розподілу публічних інвестицій при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради

Facebook post   12

24 жовтня 2025 року м. Слобожанське № 1

 

Комісія з питань розподілу публічних інвестицій при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради (далі Комісія) отримала від фінансового управління Слобожанської міської ради лист від 24.10.2025 року №01-21/637 «Про надання консолідованого переліку публічних інвестиційних проектів та програм публічних інвестицій єдиного проектного портфеля публічних інвестицій Слобожанської територіальної громади і розподіл публічних інвестицій на їх підготовку та реалізацію за 2026-2028 роки у розрізі джерел і механізмів фінансового забезпечення».

Детальніше...

Інформація про початок перевірки на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» від 27.10.2025 року

Очищення влади

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно:

Детальніше...

Протокол № 76 засідання LХXVI сесії Слобожанської міської ради VIII скликання Чугуївського району Харківської області

протоколи сесій

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 23 жовтня 2025 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

22 жовтня 2025 року відбулось друге засідання інвестиційної ради при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради

Facebook post   16

Нагадаємо, даний напрямок діяльності реалізується на виконання державної реформи управління публічними інвестиціями (PIM), яка направлена на підвищення ефективності управління коштами бюджету розвитку громади, в першу чергу з урахуванням основних соціальних потреб її мешканців.

Детальніше...