title

Відповідно до рішення виконавчого комітету Комсомольської селищної ради від 29.01.2019 року № 38 та з метою  недопущення погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації через неналежну якість питної води, незадовільний стан систем питного водопостачання, систем централізованого водовідведення, забруднення поверхневих та підземних вод на території Комсомольської селищної ради  створено персональний склад комісії з організації комплексних перевірок підприємств, об’єктів  питного водопостачання, в тому числі пунктів розливу води, які можуть бути джерелом передачі інфекційних хвороб в населених пунктах Комсомольської селищної ради, а саме:

Голова комісії:

Діхтяр Дмитро Миколайович, Комсомольський селищний голова

Члени комісії

Дубнюк Микола Миколайович, заступник                       селищного голови - заступник голови комісії

 

Кривеженко Віра Василівна, юрист-консульт селищної ради - секретар комісії

 

  Чучупалов Віктор Борисович, директор КП «Комунальник»

 

Науменко Микола Федорович, директор КП «Донець»

Воскобойніков Олександр Миколайович, головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Зміївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області

(за згодою)

 

Мухаммадієва Лілія Василівна,  провідний інженер з охорони навколишнього середовища ВТВ Зміївської ТЕС (за згодою)

Євченко Євген Станіславович, депутат Комсомольської селищної ради (за згодою).

2 2

27.02.2019 року відбулося засідання даної комісії, на якому голова комісії Діхтяр Д.М. повідомив, що до селищної ради неодноразово надходили скарги мешканців смт. Слобожанське на якість питної води. Тому є необхідність зробити незалежний аналіз питної води, яка постачається мешканцям смт. Слобожанське, в разі виявлення невідповідності питної води показникам якості, встановленим нормативними актами, висунути відповідні вимоги постачальнику питної води – Зміївській ТЕС.

1 1Комісія вирішила до наступного засідання визначити точки контрольних заборів питної води в смт. Слобожанське: по дві точки на кожній з трьох ланок мережі водопостачання та визначити дві лабораторії, в які будуть передані на аналіз контрольні забори питної води.

Також голова комісії Діхтяр Д.М. зазначив, що після отримання результатів аналізів контрольних заборів питної води необхідно визначити можливі заходи для покращення ситуації, що склалася із водопостачанням на території смт. Слобожанське.