Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр взяв участь у XVI Українському муніципальному форумі, організований Асоціацією міст України.
27-29 липня 2021 року Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр взяв участь у XVI Українському муніципальному форумі, організований Асоціацією міст України.
На форумі були присутні представники великих та малих громад з усіх регіонів України.
Основними тематичними блоками форуму були:
Місцева демократія та відкрите врядування
Енергоефективність
Сталий місцевий соціально-економічний розвиток
Доповідачами та учасниками дискусій форуму були Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, депутатка Європейського парламенту Віола фон Крамон-Таубадель, Одеський міський голова Геннадій Труханов, Генеральний секретар конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер, а також народні депутати та представники органів влади.
Під час форуму Дмитро Діхтяр отримав сертифікат на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 4-ох кабінетів початкової освіти, 2-ох кабінетів математики на суму 500000 грн.
Слобожанська міська рада Чугуївського району Харківської області, отримала лист Харківської філії Товариства з обмеженою відповідальністю "Газорозподільні мережі України" стосовно проведення робіт з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, наступного змісту:
02 червня 2026 року відбулися чергові засідання комісії, з розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової адресної грошової допомоги відповідно до Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Слобожанської міської ради та Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги Захисникам і Захисницям України та членам їх сімей Слобожанської міської ради.
Фінансове управління Слобожанської міської ради оголошує інформацію щодо вакантної посади спеціаліста 1 категорії сектору бухгалтерського обліку та звітності.
Вимоги до кандидатів: освіта вища за спеціальністю "Облік і аудит" або "Економіка підприємства".
За дорученням Харківської обласної військової адміністрації, на виконання листа Урядової уповноваженої з питань тендерної політики Кабінету Міністрів України Катерини Левченко від 02.06.2026 № 15000/0/2-26 інформуємо, що з метою консолідації зусиль щодо запобігання та протидії сексуальному насильству, пов'язаному з конфліктом (СНПК), а також забезпечення належного рівня поінформованості населення Апаратом Урядової уповноваженої з питань тендерної політики у співпраці з Офісом Генерального прокурора підготовлено інформацію про наявні служби та сервіси підтримки в розрізі кожного регіону.
Попри широкомасштабну агресію рф проти України, питання відпочинку та оздоровлення дітей зараз є надзвичайно актуальними і важливими. Адже постійний стрес, тривале перебування в укриттях, вимушені переїзди та життя в умовах війни залишають свій слід на емоційному й фізичному стані дітей. Саме тому якісний і безпечний відпочинок є не лише можливістю змінити обстановку, а й важливою складовою відновлення дитячого здоров’я та психологічної рівноваги.
Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин, фахівцями дільниць ветеринарної медицини Харківської області державної лікарні ветеринарної медицини в період з 02 по 04.06.2026 будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті : с. Пролісне.
ГО «Грін-Ландія» збирає заявки на цільову допомогу цивільним особам, які постраждали внаслідок інцидентів, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами (міни, нерозірвані боєприпаси тощо).