Зміст статті

tarif

Інформаційне повідомлення

До виконкому Комсомольської селищної ради надійшов для розгляду та встановлення пакет документів з розрахунками тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів  Зміївської ТЕА ПАТ «Центренерго» на 2019 рік.

Відповідно до вимог розділу  II п. 2.3 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженому наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 30.07.2012р. № 390 та з метою отримання зауважень та пропозицій щодо розрахунків нових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів, 15.08.2018р. Зміївською ТЕС було оприлюднено інформацію щодо обґрунтування  необхідності зміни тарифів з поясненнями та додатками на офіційному веб-сайті ПАТ «Центренерго».

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 31.08.2018р. у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго», Балаклійське шосе 2, смт. Слобожанське, 63460; факс (05747) 5-35-85; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також повідомляємо, що з розрахунками  Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» нових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів можна ознайомитись в приміщенні виконкому Комсомольської селищної ради за адресою: Харківська область, Зміївський район, смт. Слобожанське, вул. Миру,7, каб. №11.