tarif

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір здійснити зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій шляхом коригування тарифів

На розгляд виконавчого комітету Комсомольської селищної ради надійшли розрахунки коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджених рішеннями виконавчого комітету Комсомольської селищної ради №327 від 19.12.2017 р. (для різних груп споживачів), які були здійснені КП «Комунальник» відповідно до постанови КМУ від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та на підставі змін та доповнень до Галузевої угоди  на 2017-2018 роки, що зареєстровані Міністерством соціальної політики України 19.02.2017року.

З метою отримання зауважень і пропозицій від споживачів послуг, Повідомлення про намір здійснити коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає КП «Комунальник» для різних груп споживачів та відповідні розрахунки коригування тарифів будуть опубліковані в Зміївській районній газеті «Віті Зміївщини» від 01.06.2018р. №41-42.

Також з інформацією щодо коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території для будинків, що знаходяться на балансі КП «Комунальник» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Комсомольської селищної ради: http://km-sov.gov.ua

Зауваження та пропозиції від споживачів послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій подаються письмово протягом 9 календарних днів (до 10.06.2018 року) в КП «Комунальник» за адресою: смт. Слобожанське, вул. Дружби, 7.