tarifi na poslugi

Комунальне підприємство «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області має намір встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання та поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів, вивезення рідких побутових відходів, вивезення великогабаритних відходів).

На виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» Комунальне підприємство «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області доводить до відома споживачів інформацію про намір встановити:

тарифи на послуги з централізованого водопостачання:

Категорії споживачів

Усього з ПДВ, грн за 1 м3

споживачі, які не є суб’єктами господарювання у сфері центра-лізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

38,16

тарифи на послуги з на послугу поводження з побутовими відходами:

Вид побутових відходів

Усього з ПДВ, грн за 1 м3

Тверді побутові відходи

211,14

Рідкі побутові відходи

208,96

Великогабаритні побутові відходи

288,05

Сума щомісячного платежу за послуги з урахуванням норми споживання на 1 споживача (багатоквартирний сектор)

25,99

Сума щомісячного платежу за послуги з урахуванням норми споживання на 1 споживача (приватний сектор)

27,99

Причини встановлення тарифів

Зріст тарифів обумовлено чинниками, які не залежать від підприємства, а саме: підвищення цін (тарифів) на паливно-енергетичні ресурси, електроенергію, збільшення витрат на оплату праці, збільшення податків, зборів, платежів.

Джерело розміщення всієї необхідної інформації, з якою без перешкод може ознайомитися споживач: https://zmiiv-service.com.ua/ , офіційний сайт підприємства.

Зауваження та пропозиції фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовій формі до 29 червня 2023 року за адресою: 1) КП «Зміїв-сервіс», 63404, м. Зміїв, вул. Покровська, 24, тел. 3-14-14;

2) Слобожанська селищна рада Чугуївського району Харківської області: 63460, смт. Слобожанське, вул. Миру, 7, тел.: (05747) 5-24-03, (05747) 5-24-04.

 

З повагою,

Директор КП «Зміїв-сервіс»

В. М. Куліш

 

Додатки:

Розрахунок економічно обґрунтованих планових витрат на послуги з:

централізованого водопостачання;

Завантажити >>

та поводження з побутовими відходами:

вивезення твердих побутових відходів;

Завантажити >>

вивезення рідких побутових відходів;

Завантажити >>

вивезення великогабаритних відходів.

Завантажити >>

Аналіз зміни тарифів

Завантажити >>