Зміст статті

tarif

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для будинків, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Комунальник»

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» від 30.07.2012 №390 комунальне підприємство «Комунальник» (далі – КП «Комунальник») інформує споживачів про намір зміни діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових  територій для будинків, що знаходяться на його балансі. Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня.

 

1. Обгрунтування необхідності перегляду тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. 

Підприємство КП «Комунальник» є виконавцем надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових  територій для будинків, що знаходяться на його балансі (80 житлових будинків та 4 нежилих будівлі, всього 84 будинки) згідно рішення LIII сесії V скликання Комсомольської селищної ради від 08.06.2010 року № 1530-V.

Діючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових  територій були розраховані в 2011 році та протягом 2011 і 2012 років коригувалися тільки в частині зміни заробітної плати у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати згідно законодавства. Інші складові тарифу не переглядалися. 2013 та 2015 роках наше підприємство надавало розрахунки щодо коригування тарифів на розгляд Комсомольської селищної ради, але нам було відмовлено по причині не надання висновку щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат під час формування вищевказаних тарифів.

В даний час КП „Комунальник” надає свої послуги за тарифами, затвердженими рішеннями виконавчого комітету Комсомольської селищної ради №№ 201 та 202 від 06.11.2012 року «Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових  територій  для будинків комунальної власності територіальної громади смт. Комсомольське, що знаходяться на балансі КП «Комунальник» для населення і для ФОП та інших споживачів (крім населення)» відповідно, які діють з 01.12.2012 року.

Діючі тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для різних типів будинків за 1 кв. м. загальної площі з ПДВ складають:

- 1-5 поверхові будинки – від 1,71 до 2,23 грн./м2     

- 9-поверхові будинки – від 2,35 до 2,53 грн./м2.;

- для суб’єктів підприємницької діяльності та інших споживачів (крім населення) – від 1,94 до 2,45 грн./м2