Зміст статті

podatki

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту -

Проект рішення Комсомольської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів по Комсомольській селищній раді на 2018 рік»

Розробник – Комсомольська  селищна рада.

Проект рішення Комсомольської селищної ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів по Комсомольській селищній раді на 2018 рік», розроблений відповідно до норм статей 7, 8, 10, п.12.3. ст. 12, 14, 265, 266, 267, 291 - 295  Податкового кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  та  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».Проект рішення Комсомольської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів по Комсомольській селищній раді на 2018 рік» і аналіз його регуляторного впливу публікується в друкованих засобах масової інформації і розміщується на офіційному веб-сайті Комсомольської селищної радиhttp://km-sov.gov.ua

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня його розміщення  на офіційному веб-сайті Комсомольської селищної радиhttp://km-sov.gov.ua

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

- поштою за адресою: 63460, смт. Слобожанське, вул. Миру,  буд.7

- факсом: (05747) 5-24-03

- e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для довідок: (05747) 5-22-66.

Детальніше ознайомитись з проектом рішення Комсомольської селищної ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів по Комсомольській селищній раді на 2018 рік»  можна за адресою: Харківська область, Зміївський район, смт. Слобожанське, вул. Миру, буд.7, каб.№11 та на  офіційному  веб-сайті Комсомольської селищної ради:

http://km-sov.gov.ua

Завантажити текст повідомлення