Зміст статті

title

Шановні мешканці селища Слобожанське!

На території Комсомольскої селищної ради на протязі декількох років проводяться заходи з благоустрою та озеленення території смт. Слобожанське.

Торгівельно-виробничим приватним підприємством «Ресурс» в 2017 році були висаджені зелені насадження  вздовж Балакліївського шосе та на території лісопаркової зони смт. Слобожанське.

Відповідно до договору між Комсомольською селищною радою  та ТВПП «Ресурс» Підрядник повинен висадити зелені насадження та протягом одного року доглядати за ними (виконуючи усі норми правил поводження з зеленими насадженнями), тобто поливати та в разі їх неприйняття та загибелі за свій рахунок пересадити.

Нажаль не всі насадження прийнялись.  На сьогоднішній день тривають роботи з пересадки зелених насаджень вздовж Балакліївського шосе та на території лісопаркової зони. ТВПП «Ресурс» виконує дані роботи за власні кошти, додержуючись попередніх обіцянок та договірних зобов’язань. Подібні роботи будуть проводитись на інших територіях що були озелененні в цьому році та попередніх.