vikonvlada

 1. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту «Про виконання селищного бюджету за перше півріччя 2020 року».
 2. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до селищного бюджету на 2020 рік.
 3. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2020 рік до Програми соціально-економічного розвитку Комсомольської селищної ради на 2020-2024 роки.
 4. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до Заходів на 2020 рік до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Комсомольської селищної ради на 2020-2024 роки.
 5. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до додатку рішення LXXV сесії Комсомольської селищної ради VII скликання від 16 липня 2020 року № 1311- VII «Про затвердження обсягів фінансування та заходів Програми фінансової підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлових товариств Комсомольської селищної ради на 2019-2020 роки».
 6. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до додатку рішення L сесії Комсомольської селищної ради VII скликання від 21 лютого 2019 року № 878-VII «Про затвердження обсягів фінансування та заходів Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Комсомольської селищної ради на 2019-2020 роки».
 7. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкції дощової (ливневої) каналізації, як частини системи роздільної каналізації по вул. Ціолковського у селищі Слобожанське Зміївського району Харківської області».
 8. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція дощової (ливневої) каналізації, як частини системи роздільної каналізації по вул. Ломоносова у селищі Слобожанське Зміївського району Харківської області».
 9. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція дощової (ливневої) каналізації, як частини системи роздільної каналізації по вул. С. Закори у селищі Слобожанське Зміївського району Харківської області».
 10. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція ливневого (зливного) колектору для відводу дощових вод вздовж вул. Енергетиків, як частини системи роздільної каналізації у селищі Слобожанське Зміївського району Харківської області»
 11. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція ливневого каналу для відводу дощових вод вздовж вул. Спортивна, як частини системи каналізації у смт. Слобожанське».
 12. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Будівництво громадського туалету у центральному парку              смт. Слобожанське».
 13. Про надання дозволу на списання дерев в сел. Слобожанське.
 14. Про передачу квартири за адресою: Харківська область, Зміївський район, сел. Донець, вул. ** буд. ** кв. ** у приватну спільну часткову власність громадянам  ******
 15. Про передачу квартири за адресою: смт. Слобожанське, вул. Енергетиків буд. ** кв. ** у приватну власність громадянину ***
 16. Про роботу комісії.
 17. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.
 18. Про призначення *** відповідальним за збереження майна, яке належить ***
 19. Про надання згоди на реєстрацію місця проживання гр. ***
 20. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 21. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***