vikonvlada

 1. Про погодження річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії/надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» на 2020 рік.
 2. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для різних груп споживачів (населення, бюджетні установи та інші споживачі) по Зміївській ТЕС ПАТ «Центренерго».
 3. Про встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії та послуги постачання гарячої води, що надаються населенню Зміївською ТЕС ПАТ «Центренерго».
 4. Про встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків, що надає Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго».
 5. Про встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення), що надає Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго».
 6. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до селищного бюджету на 2020 рік.
 7. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради внесення змін до Заходів на 2020 рік до Програми відшкодування втрат у разі затвердження виконавчим комітетом Комсомольської селищної ради тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання) на 2017-2020 роки.
 8. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2020 рік до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Комсомольської селищної ради на 2020-2024 роки.
 9. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2020 рік до Програми соціально-економічного розвитку Комсомольської селищної ради на 2020-2024 роки.
 10. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради обсягів фінансування та заходів Програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлових товариств Комсомольської селищної ради на 2019-2020 роки.
 11. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до додатку рішення ХLIX сесії Комсомольської селищної ради VІІ скликання від 31 січня 2019 року № 864-VII «Про затвердження Програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлових товариств Комсомольської селищної ради на 2019-2020 роки».
 12. Про карантинні обмеження на території Комсомольської селищної ради.
 13. Про затвердження штатного розпису КП «Донець» з 01.07.2020 року.
 14. Про передачу квартири за адресою: смт. Слобожанське, вул. Спортивна буд. *** кв. ** у приватну власність гр. ***
 15. Про передачу квартири за адресою: смт. Слобожанське, вул. Лермонтова буд. ** кв. ** у приватну спільну часткову власність громадянам ***
 16. Про передачу квартири за адресою: смт. Слобожанське, вул. Лермонтова буд. ** кв. ** у приватну спільну часткову власність громадянам *****
 17. Про надання дозволу гр. ***. на переведення у житловий фонд для нежитлового приміщення.
 18. Про присвоєння поштової адреси.
 19. Про присвоєння поштової адреси.
 20. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***