vikonvlada

 1. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання заходів до Довгострокової програми природоохоронних заходів Комсомольської селищної ради за 2019 рік.
 2. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради Довгострокової програми природоохоронних заходів Комсомольської селищної ради Зміївського району на 2020 – 2024 роки.
 3. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання заходів до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Комсомольської селищної ради за 2019 рік.
 4. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання заходів Комсомольської селищної цільової Програми розвитку цивільного захисту (цивільної оборони) за 2019 рік.
 5. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання заходів до Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства Комсомольської селищної ради за 2019 рік.
 6. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання заходів до Програми розвитку енергозбереження та благоустрою територій населених пунктів Комсомольської селищної ради за 2019 рік.
 7. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання заходів за 2019 рік до Програми розвитку земельних відносин по Комсомольській селищній раді на 2018- 2022 роки.
 8. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради звіту про виконання Заходів за 2019 рік до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Комсомольської селищної ради на 2016- 2019 роки.
 9. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін до Заходів на 2020 рік до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Комсомольської селищної ради на 2020 – 2024 роки.
 10. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних оплачуваних робіт для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних оплачуваних робіт, на 2020 рік.
 11. Про звільнення від плати за харчування дитини позбавленої батьківського піклування.
 12. Про встановлення знижки з плати за харчування дитини сім’ї ***
 13. Про встановлення знижки з плати за харчування дитини сім’ї ***
 14. Про встановлення знижки з плати за харчування дітей сім’ї ***
 15. Про встановлення знижки з плати за харчування дитини сім’ї ***
 16. Про встановлення знижки з плати за харчування дітей сім’ї ***
 17. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 18. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 19. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***