vikonvlada

 1. Про затвердження штатного розпису КП «Донець» з 01.01.2020 р.

 2. Про створення конкурсної комісії з визначення банківської установи для розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету Комсомольської селищної ради на вкладних (депозитних) рахунках та затвердження її складу.

 3. Про створення комісій з питань передачі майна (нежитлової будівлі з надвірними будівлями та спорудами) за адресою: смт. Слобожанське, вул. Ярослава Мудрого, 11 в оперативне управління та основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, малоцінних, швидкозношувальних предметів та інших товарно-матеріальних цінностей Слобожанського ЗДО № 1 з балансу Комсомольської селищної ради на баланс Слобожанського ЗДО № 1.

 4. Про створення комісій з питань передачі майна (нежитлової будівлі з надвірними будівлями та спорудами) за адресою: смт. Слобожанське, вул. Я. Мудрого, 5 в оперативне управління та основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, малоцінних, швидкозношувальних предметів та інших товарно-матеріальних цінностей Слобожанського ЗДО № 3 з балансу Комсомольської селищної ради на баланс Слобожанського ЗДО № 3.

 5. Про створення комісій з питань передачі майна (нежитлової будівлі «дошкільного навчального закладу № 4») за адресою: смт. Слобожанське, вул. Ціолковського, 4 в оперативне управління та основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, малоцінних, швидкозношувальних предметів та інших товарно-матеріальних цінностей Слобожанського ЗДО № 4 з балансу Комсомольської селищної ради на баланс Слобожанського ЗДО № 4.

 6. Про створення комісій з питань передачі майна (нежитлової будівлі з надвірними будівлями та спорудами) за адресою: смт. Слобожанське, вул. Лермонтова, 29-а в оперативне управління та основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, малоцінних, швидкозношувальних предметів та інших товарно-матеріальних цінностей Слобожанського ЗДО № 7 з балансу Комсомольської селищної ради на баланс Слобожанського ЗДО № 7.

 7. Про створення комісій з питань передачі майна (нежитлової будівлі з надвірними будівлями та спорудами та топочної) за адресою: сел. Донець, вул. Молодіжна, 1, а, в оперативне управління та основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, малоцінних, швидкозношувальних предметів та інших товарно-матеріальних цінностей ЗДО сел. Донець з балансу Комсомольської селищної ради на баланс ЗДО сел. Донець.

 8. Про визначення на 2020 рік переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення чи кримінальне покарання у вигляді громадських робіт на території Комсомольської селищної ради.

 9. Про внесення змін до Інструкції з діловодства у Комсомольській селищній раді Зміївського району Харківської області.

 10. Про передачу квартири за адресою: смт. Слобожанське, вул. Лермонтова, буд. ***кв. ** у приватну спільну часткову власність громадянам ****

 11. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***

 12. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **

 13. Про роботу виконавчого комітету Комсомольської селищної ради за 2019 рік.

 14. Про затвердження Плану роботи виконавчого комітету Комсомольської селищної ради на 2020 рік.

Додаткове питання:

15.Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***

16. Про надання згоди на реєстрацію місця проживання гр. ***