vikonvlada

 1. Про надання дозволу гр. *** на переведення квартири у нежитловий фонд для облаштування магазину непродовольчих товарів.
 2. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту «Про виконання бюджету за І півріччя 2019 року»
 3. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до селищного бюджету.
 4. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2019 рік до Програми соціально – економічного розвитку Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 5. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до додатку до рішення XXXIV сесії Комсомольської селищної ради VIІ скликання від 1 березня 2018 року № 629-VIІ «Про затвердження Комсомольської селищної цільової Програми розвитку цивільного захисту (цивільної оборони) на 2018-2019 роки».
 6. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до додатку до рішення L сесії Комсомольської селищної ради VIІ скликання від 21 лютого 2019 року № 878- VIІ «Про затвердження обсягів фінансування та заходів Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Комсомольської селищної ради на 2019-2020 роки».
 7. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція в’їзних знаків в смт. Слобожанське і сел. Донець Зміївського району Харківської області»
 8. Про встановлення знижки з плати за харчування дітей сім’ї ***
 9. Про надання згоди на реєстрацію місця проживання гр. ***
 10. Про надання одноразової адресної грошової допомоги
 11. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***

Додаткове питання:  «Про звільнення від плати за харчування дитини позбавленої батьківського піклування»