vikonvlada

 1. Розгляд заяви гр. ***. щодо передачі квартири за адресою: смт. Слобожанське, вул. Енергетиків буд. ***кв. ** в його приватну власність.
 2. Про надання згоди на реєстрацію місця проживання гр. ***
 3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Комсомольської селищної ради «Про встановлення графіку роботи комунальних дошкільних навчальних закладів Комсомольської селищної ради на період підготовки до нового 2019 - 2020 навчального року» від 21.05.2019 р. № 150.
 4. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція дощової (ливневої) каналізації, як частини системи роздільної каналізації, по вул. С.Закори від вул. Дружби до вул. Спортивна у смт. Слобожанське Зміївського району Харківської області»
 5. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Будівництво гостьових автопарковок у житлових кварталах смт. Слобожанське по вул. Енергетиків, 3, вул. С.Закори, 10, 13, вул. Лермонтова, 11».
 6. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт звичайних та лугових газонів в зелених зонах смт. Слобожанське з виконанням заходів щодо запобігання інтродукції та поширення чужорідних видів рослин (амброзії та інших карантинних рослин)».
 7. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 8. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 9. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 10. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 11. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 12. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 13. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **

Додаткове питання: 14. Про присвоєння окремої адреси нежитловій будівлі- індивідуальному гаражу.