vikonvlada

 1. Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» на 2019 рік.
 2. Про встановлення скоригованих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення по Зміївській ТЕС ПАТ «Центренерго» на 2019 рік.
 3. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до селищного бюджету на 2019 рік.
 4. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін до Заходів на 2019 рік до Програми відшкодування втрат у разі затвердження виконавчим комітетом Комсомольської селищної ради тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання) на 2017-2020 роки.
 5. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до Програми соціального захисту населення Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 6. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін до Заходів на 2019 рік до Програми соціального захисту населення Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 7. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2019 рік до Програми соціально-економічного розвитку Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 8. Про створення та затвердження персонального складу комісії з організації проведення обстеження об’єктів соціальної інфраструктури Комсомольської селищної ради.
 9. Про затвердження акту щодо виявлення та визначення обсягів ТПВ несанкціонованих звалищ в смт.Слобожанське.
 10. Про погодження меж земельної ділянки, розташованої на господарчому дворі №** (гараж №**-Б).
 11. Про покладення відповідальності за державну реєстрацію актів цивільного стану та зберігання бланків свідоцтв
 12. Про передачу квартири за адресою: смт. Слобожанське, вул. Лермонтова, буд. **, кв. ** у приватну спільну часткову власність громадянам ***
 13. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2019 рік до Програми розвитку земельних відносин по Комсомольській селищній раді на 2018-2022 роки.
 14. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **
 15. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **