vikonvlada

 1. Про затвердження скоригованих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надає КП «Комунальник» для різних груп споживачів на території Комсомольської селищної ради.
 2. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту «Про виконання селищного бюджету за 2018 рік».
 3. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до селищного бюджету на 2019 рік.
 4. Про роботу адміністративної комісії при виконкомі Комсомольської селищної ради за 2018 рік.
 5. Про затвердження персонального складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської селищної ради.
 6. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання Заходів за 2018 рік до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 7. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання Заходів за 2018 рік до Програми соціально-економічного розвитку Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 8. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради Заходів на 2019 рік до Програми соціально-економічного розвитку Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 9. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання Заходів за 2018 рік до Програми соціального захисту населення Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 10. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання Заходів за 2018 рік до Програми культурно-мистецьких заходів Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 11. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання Заходів за 2018 рік до Програми відшкодування втрат у разі затвердження виконавчим комітетом Комсомольської селищної ради тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання) на 2017-2020 роки.
 12. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання Заходів за 2018 рік до Програми розвитку земельних відносин по Комсомольській селищній раді на 2018-2022 роки.
 13. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання заходів до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Комсомольської селищної ради за 2018 рік.
 14. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання заходів до Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства Комсомольської селищної ради за 2018 рік.
 15. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання заходів до Програми розвитку енергозбереження та благоустрою територій населених пунктів Комсомольської селищної ради за 2018 рік.
 16. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради Програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлових товариств Комсомольської селищної ради на 2019-2020 роки.
 17. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Комсомольської селищної ради на 2019-2020 роки.
 18. Про створення та затвердження персонального складу комісії з організації комплексних перевірок підприємств, об’єктів питного водопостачання, в тому числі пунктів розливу води, які можуть бути джерелом передачі інфекційних хвороб в населених пунктах Комсомольської селищної ради.
 19. Про встановлення знижки з плати за харчування дітей сім’ї ***
 20. Про встановлення знижки з плати за харчування дітей сім’ї **
 21. Про встановлення знижки з плати за харчування дітей сім’ї ***
 22. Про встановлення знижки з плати за харчування дітей сім’ї ***
 23. Про встановлення знижки з плати за харчування дітей сім’ї ***
 24. Про встановлення знижки з плати за харчування дітей сім’ї ***
 25. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.
 26. Про призначення **** відповідальною за збереження житла ***
 27. Про розгляд заяви *** щодо включення до списків черговості на отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності на території населених пунктів Комсомольської селищної ради.
 28. Про присвоєння поштової адреси.
 29. Про передачу квартири за адресою: смт. Слобожанське, вул. Ціолковського, буд. ** кв. ** у приватну спільну часткову власність громадянам ****
 30. Про розгляд заяви гр. *** про переведення квартири у нежитловий фонд для облаштування аптеки.
 31. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 32. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 33. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 34. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 35. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 36. Про розгляд листа директора КП КЗ «Слобожанський селищний Палац культури».

Додаткові питання:

 1. Про передачу квартири за адресою: смт.Слобожанське, вул.Спортивна, буд.**, кв.* у приватну власність громадянці ***
 2. Про визначення місць для розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів, розташування інформаційних наметів для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних заходів з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.
 3. Про затвердження плану роботи громадської комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Комсомольської селищної ради на 2019 рік.