vikonvlada

  1. Про погодження річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії на 12 місяців 2019 року Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго».
  2. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для різних груп споживачів (населення, бюджетні установи, релігійні організації, інші споживачі) по Зміївській ТЕС ПАТ «Центренерго».
  3. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються Зміївською ТЕС ПАТ «Центренерго» для населення.
  4. Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків, що надає Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго».
  5. Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення), що надає Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго».
  6. Про надання житлового приміщення.
  7. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.
  8. Про погодження гр. ****** вихідних даних щодо можливості перепланування приміщень в квартирі **, вул.Молодіжна,**, сел. Донець.
  9. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ******