vikonvlada

 1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Комсомольської селищної ради «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються безпосередньо виконавчим комітетом Комсомольської селищної ради» від 19 квітня 2016 року № 49.
 2. Про затвердження режиму роботи дошкільних навчальних закладів, які перебувають у комунальній власності Комсомольської селищної ради.
 3. Про покладення повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення.
 4. Про звільнення малозабезпеченої сім’ї *** від плати за харчування її дитини, яка відвідує Слобожанський ДНЗ (ясла-садок) №3.
 5. Про присвоєння адреси житловим площам після реконструкції квартири № ** з розділом однієї квартири на дві ізольовані квартири № ** та  № *** по вул. Лермонтова, буд. **в смт. Слобожанське.
 6. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.
 7. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Система пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу» для Слобожанського ДНЗ (ясла-садок) № 3, розташованого за адресою: смт. Слобожанське, вул. Ярослава Мудрого, 5.
 8. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Система пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу» Слобожанського ДНЗ (ясла-садок) № 1, розташованого за адресою: смт. Слобожанське, вул. Ярослава Мудрого, 11.
 9. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Система пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу» Слобожанського ДНЗ (ясла-садок) № 7 «Колосок», розташованого за адресою: смт. Слобожанське, вул. Лермонтова, 29-а.
 10. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Система пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу» для Донецького ДНЗ (ясла-садок), розташованого за адресою: сел. Донець, вул. Молодіжна, 1а.
 11. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 12. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 13. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 14. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 15. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 16. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 17. Про надання дозволу гр. ***. на переведення квартири у нежитловий фонд для облаштування магазину непродовольчих товарів.
 18. Про передачу квартири за адресою: смт. Слобожанське, вул. Ціолковського, буд. 17, кв. 13 у приватну власність громадянину ***