vikonvlada

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

17 квітня 2018 року

 1. Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» на 2018 рік.
 2. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» на 2018 рік.
 3. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін до Заходів на 2018 рік до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки
 4. Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти, що розташовані на території Комсомольської селищної ради.
 5. Про закріплення території за навчальними закладами для проведення обліку дітей дошкільного віку в межах Комсомольської селищної ради.
 6. Про надання згоди на реєстрацію місця проживання.
 7. Про невідповідність жилого приміщення встановленим санітарним і технічним вимогам.
 8. Про погодження гр. ******* містобудівних розрахунків на реконструкцію квартири № *** під магазин промислових товарів по вул. Ціолковського, № ****, смт.Слобожанське.
 9. Про погодження гр.*************висновку щодо технічної можливості перепланування квартири №*** по вул. Лермонтова, № **, смт. Слобожанське.
 1. Про встановлення знижки з плати за харчування дітей сім’ї **************
 1. Про накладення адміністративного стягнення на гр**********
 2. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **********