vikonvlada

 1. Про надання дозволу на переведення житлового  приміщення за адресою: смт. Слобожанське, вул. Дружби, **, кв. ** із житлового фонду в нежитловий для розміщення аптеки після реконструкції приміщення.
 2. Про визначення на 2018 рік переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення чи кримінальне покарання у вигляді громадських робіт на території Комсомольської селищної ради.
 3. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін до Заходів на 2018 рік до Програми відшкодування втрат у разі затвердження виконавчим комітетом Комсомольської селищної ради тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання) на 2017-2020 роки.
 4. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін до Заходів на 2018 рік до Програми соціального захисту населення Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 5. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін до Заходів на 2018 рік до Програми культурно-мистецьких заходів Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 6. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.
 7. Про погодження гр. ******* вихідних даних щодо технічної можливості влаштування балкону та перепланування приміщень в квартирі №** житлового будинку №**, вул. Спортивна, смт. Слобожанське.
 8. Про присвоєння поштової адреси Благодатській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області.
 9. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ******
 10. Про накладення адміністративного стягнення на гр. *****
 1. Про онкологічну ситуацію на території Комсомольської селищної ради.
 1. Про внесення змін до п. 2 рішення виконавчого комітету Комсомольської селищної ради «Про покладання відповідальності за державну реєстрацію актів цивільного стану та зберігання бланків свідоцтв» від 17 грудня 2015 року № 184.