vikonkom

 1. Про схвалення проєкту рішення ХLІV сесії VIII скликання Слобожанської селищної ради «Про внесення змін до рішення ХХХ сесії VIII скликання Слобожанської селищної ради від 23 грудня 2022 року №1392-VIII «Про бюджет Слобожанської селищної територіальної громади на 2023 рік».
 2. Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради Програми місцевих стимулів для медичних працівників закладів охорони здоров’я Слобожанської селищної ради на 2023-2025 роки.
 3. Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради внесення змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми соціального захисту населення Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки.
 4. Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін до Заходів на 2023 рік до Програми забезпечення тимчасового розміщення та організації харчування внутрішньо переміщених осіб та/або евакуйованих осіб, які перемістилися на територію Слобожанської селищної територіальної громади  після 24.02.2022 р., в закладах освіти Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області на 2022 – 2023 роки».
 5. Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради проєкту рішення «Про внесення змін до місцевої цільової Програми розвитку цивільного захисту Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки».
 6. Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми природоохоронних заходів.
 7. Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки.
 8. Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми енергозбереження та благоустрою територій населених пунктів Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки.
 9. Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2023 рік до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки.
 10. Про внесення змін до Заходів на 2023 рік до Програми земельних відносин, раціонального використання та охорони земель по Слобожанській селищній раді на 2021-2025 роки.
 11. Про затвердження Інструкції з діловодства Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.
 12. Про затвердження акту встановлення факту здійснення Срібним Олександром Миколайовичем догляду за особою, яка потребує постійного догляду.
 13. Про погодження  Комунальному підприємству «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області коригуючого коефіцієнту обсягу споживання послуг  з  централізованого водопостачання за розрахунковий період жовтень 2023 року для споживачів населеного пункту с. Лиман Слобожанської   територіальної  громади Чугуївського району Харківської області.
 14. Про надання згоди на реєстрацію місця проживання громадянки ****
 15. Про зміну наймача квартири № ** будинку ** по вул. Лермонтова в смт. Слобожанське.
 16. Про передачу квартири у власність громадянці ****
 17. Про надання попередніх висновків стосовно відповідності інтересам та потребам Слобожанської селищної територіальної громади пропозиції селищного голови щодо ініціювання співробітництва Слобожанської селищної та Зміївської міської територіальних громад.
 18. Про внесення змін до додатку 1 рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради від 20.09.2023 року № 308 «Про утворення Координаційного центру підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Слобожанської селищної ради».
 19. Про затвердження Акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області від 10 листопада 2023 року.
 20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради «Про створення та затвердження персонального складу комісій з виявлення та визначення обсягів ТПВ несанкціонованих звалищ на території Слобожанської селищної ради» від 26.05.2022 р. № 96.
 21. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради «Про створення комісії з обстеження зелених насаджень на території Слобожанської селищної ради» від 26.05.2022 р. № 98.
 22. Про доцільність продовження перебування малолітнього ********у Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті строком на один рік.
 23. Про призначення відповідального за збереження права користування житловою площею за дитиною, позбавленої батьківського піклування.
 24. Про внесення змін до додатку №1 рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради «Про утворення та затвердження складу комісії та Положення про комісію з питань захисту прав дитини Слобожанської селищної ради» від 11.02.2021 р. №45.
 25. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 26. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 27. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 28. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 29. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.
 30. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 31. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 32. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 33. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.
 34. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 35. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 36. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.
 37. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 38. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 39. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 40. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 41. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.
 42. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.
 43. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 44. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 45. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.
 46. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.
 47. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***.
 48. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 49. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ****.
 50. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
 51. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
 52. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
 53. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
 54. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
 55. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
 56. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
 57. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
 58. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та/або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.