vikonvlada

 1. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до селищного  бюджету на 2017 рік.
 2. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до Програми соціально-економічного розвитку Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 3. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради Заходів на 2017 рік до Програми соціально – економічного розвитку Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 4. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради звіту про виконання Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Комсомольської селищної ради на 2015-2016 роки.
 5. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Комсомольської селищної ради на 2017-2018 роки.
 6. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до додатку до рішення ХІІІ сесії Комсомольської селищної  ради VІІ скликання «Про затвердження Комсомольської селищної цільової Програми розвитку цивільного захисту (цивільної оборони) на 2016-2017 роки» від 29 вересня 2016 року № 275- VІІ.
 7. Про встановленнязнижки з плати за харчування дітей сім’ї *****
 8. Про накладення адміністративного стягнення на *****
 9. Про накладення адміністративного стягнення на *****
 10. Про накладення адміністративного стягнення на *****
 11. Про надання одноразової адресної  грошової допомоги.
 12. Про погодження штатного розпису КП «Комунальник» з 2017 р.
 13. Про погодження переліку послуг з утримання будинків та споруд та прибудинкових територій, їх періодичність та строки надання, які надає КП «Комунальник».
 14. Про зміну наймача квартири № ** буд. ** по вул. *** у смт. Слобожанське Зміївського  району Харківської області.
 15. Про зміну наймача квартири № * буд. * по вул. *** у смт. Слобожанське Зміївського району Харківської області.
 16. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція зелених насаджень та елементів благоустрою на прибудинкових територіях у житловому кварталі № 4 смт. Слобожанське (Комсомольське)».
 17. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція зелених насаджень та елементів благоустрою на прибудинкових територіях у житловому кварталі № 16 смт. Слобожанське (Комсомольське)».
 18. Про подання на затвердження  сесії Комсомольської селищної ради кошторисної документації за робочим проектом «Будівництво під’їзної дороги у житловому кварталі № 15 смт. Слобожанське».
 19. Про подання на затвердження  сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2017 рік до Програми розвитку земельних відносин по Комсомольській селищній раді на 2012 – 2017 роки.