infpov

 Відділ з земельних та екологічних питань Слобожанської селищної ради інформує!!!

 Набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів,  запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, на торфовищах та землях інших категорій» відповідно до якого набули чинності наступні зміни:

  • Відповідно статті 96 Земельного кодексу України землекористувачі забов’язані: 
  • не допускати випалювання сухої рослинності або її залишків з порушенням порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища;
  • обкошувати (з прибиранням скошеного) та оборювати земельні ділянки, прилеглі до торфовищ, полезахисних лісових смуг, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, у смугах відведення автомобільних доріг і залізниць.

   Звертаємо Вашу увагу, що кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено відповідальність за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або ії залишків та опалого листя нам землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насаджень без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, - тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян . Ті самі дії,  вчинені в межах територій та об’єктів природно – заповідного фонду,  - тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від трьохсот шістдесяти до семисот двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

До уваги підприємств та організацій!

Facebook post   10

Слобожанська міська рада Чугуївського району Харківської області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Слобожанської міської територіальної громади.

Детальніше...

Герої не вмирають!

Міняйло Олександр Володимирович

Міняйло Олександр Володимирович

26.10.1989 - 22.04.2026

Щодо плати за абонентське обслуговування за комунальну послугу з управління побутовими відходами (операції збирання, перевезення та захоронення ПВ) на території Слобожанської територіальної громади

Facebook post   12

ПОВІДОМЛЕННЯ

споживачам послуги з управління побутовими відходами

щодо плати за абонентське обслуговування за комунальну послугу з управління побутовими відходами (операції збирання, перевезення та захоронення ПВ) на території Слобожанської територіальної громади

Плата за абонентське обслуговування - це окрема, обов'язкова щомісячна плата за обслуговування договору, яка не залежить від обсягу вивезених відходів, і покриває витрати виконавця, пов’язані з укладанням договору про надання послуги з управління побутовими відходами, нарахуванням та стягненням плати за вищевказану послугу, друкування квитанцій та інші витрати виконавця з обслуговування абонентів.

Детальніше...

Протокол спільного засідання постійних депутатських комісій від 21 квітня 2026 року

протоколи комісій

Детальніше...

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 21 квітня 2026 року

Рішення виконкому

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

21 квітня 2026 рік

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 23 квітня 2026 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 23 квітня 2026 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету від 21 квітня 2026 року

Паспорти бюджетних програм

Детальніше...

Герої не вмирають!

Ночевний Дмитро Валерійович

Ночевний Дмитро Валерійович

05.05.1978 - 05.03.2026

Роз'яснення для власників/орендарів пунктів евакуацїї щодо отримання компенсацїї за комунальні послуги

dlya novosty

Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області інформує:

Детальніше...