DCZ

Наказом Мінекономіки від 18.03.2021 №563 затверджено нову форму звітності N 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядок подання такої звітності.

imgЗазначений наказ Мінекономіки визначає обов’язок роботодавців своєчасно та в повному обсязі подавати до державної служби зайнятості інформацію про заплановане вивільнення працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією та перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання не пізніше ніж за два місяці до вивільнення (не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення у разі звільнення державних службовців відповідно до пунктів 1 та 11 частини першої статті 87 Закону України «про державну службу») за умови, передбаченої статтями 48 та 50 Закону України «Про зайнятість населення».

imgІнформація подається до міських, районних і міськрайонних центрів зайнятості за місцем провадження їх господарської діяльності.

 

imgЗа детальною інформацією звертайтесь до фахівців Зміївської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Зміїв, вул. Адміністративна, 41, тел. (05747) 34931.

Відомість голосування голови та депутатів міської ради на засіданні LXXXV cесії Слобожанської міської ради VIII скликання від 03 квітня 2026 року

Відомості голосування

від "03" квітня 2026 року

Детальніше...

Засідання LXXXV сесії Слобожанської міської ради VIII скликання 03.04.2026 року

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 31 березня 2026 року

Рішення виконкому

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

31 березня 2026 рік

Детальніше...

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 31 березня 2026 року

Рішення виконкому

 

Рішення виконавчого комітету №223 Про надання згоди на тимчасове застосовування комунальним підприємством «Комунальник» тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів с-ща Донець

Рішення виконавчого комітету №223

Додаток: Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення >> Завантажити>>

Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Facebook post   12

Детальніше...

Запуск онлайн-курсу «Фінанси для бізнесу: люди, процеси, системи»

Facebook post   10

Громадська організація «Українська асоціація фінансових керівників» запускає безоплатний онлайн-курс по налаштуванню і постановці управлінського обліку і фінансових відділів в компаніях для українців. Курс практичний і побудований на реальних кейсах, шаблонах і фреймворках, містить текстові матеріали, тести та вправи. Ми отримуємо багато запитів від мікро і малого бізнесу по цим питанням і коли вони вже приходять до нас, то ми виправляємо те, що було сформовано неправильно і те, що вже принесло збитки, саме тому ми хочемо допомогти підприємцям і управлінцям на старті не допускати самих розповсюджених помилок. Курс безоплатний для всіх українців.

Структура курсу: Всього курс складається з 10 уроків.

Посилання на додаткові матеріали: https://drive.google.com/drive/folders/172VUB_cWp8RtUlHhVAaK4fdeJJ1K7Shv Детальніше...

Розпорядження Слобожанського міського голови від 31.03.2026 року №88 "Про скликання LХХХV сесії Слобожанської міської ради VІІI скликання"

розп Про скл. 85 сесії (№88)

Завантажити

Запуск курсу із системного маркетингу

Facebook post   16

Громадська організація «ЧОЙС31 ФУНДАЦІЯ» у партнерстві з Мінекономіки запускає безоплатний онлайн-курс із системного маркетингу «Маркетологія» для українців. Курс практичний і побудований на реальних кейсах, шаблонах і фреймворках, містить текстові матеріали, тести та вправи.

 

Детальніше...

28 березня 2026 року благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“» доставила чергову партію гуманітарної допомоги до с. Геніївка

IMG 3482

Продуктові сімейні набори отримують родини до складу яких входять пільгові категорії громадян Геніївського старостату та сіл Скрипаї, Мохнач, Лісне.

Детальніше...

92 окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка продовжує набір на посади за контрактом «18-24»

Це одна з найбільших бригад ЗСУ з 25-річною історією. Її воїни обороняли та звільняли Харківщину у 2022 році, брали участь у боях на Донецькому та Куп’янському напрямках.

У них - молоді командири, чіткі завдання та сучасне екіпірування.

Залишай заявку та ставай до лав кращих!

Детальніше...