фото   Зміїв

❕ Проєкт направлений на поліпшення благоустрою та екологічного стану довкілля Зміївської та Слобожанської територіальних громад, покращенню санітарного стану у громадах, підвищення рівня якості обслуговування населення у сфері поводження з побутовими відходами Слобожанської та Зміївської громад, шляхом збільшення території, охопленої послугами КП «Зміїв-сервіс» з вивезення ТПВ, зменшення кількості несанкціонованих сміттєзвалищ.

❕ Завдання проєкту «Спільні зусилля – чисте довкілля»:

📌 1. Розширити автомобільний парк КП «Зміїв-сервіс», шляхом придбання нового сучасного автомобіля сміттєвоза для збору твердих побутових відходів, їх ущільнення та транспортування до місця утилізації.

📌 2. Збільшити територію, охоплену послугами КП «Зміїв-сервіс» по вивезенню сміття з населених пунктів територіальних громад до полігону ТПВ за межами м. Зміїв.

📌 3. Проводити еколого-просвітницькі заходи серед населення та у навчальних закладах громад, спрямовані на впровадження сучасної системи поводження з відходами та підвищення екологічної свідомості населення.

❕Загальний бюджет проєкту «Спільні зусилля – чисте довкілля» складає 3 050 000,00 грн., з яких 1 000 000,00 грн – кошти обласного бюджету та 2 050 000,00 грн. – кошти міського бюджету.