01

📢Сьогодні Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр провів нараду з заступниками селищного голови, старостами, керівниками відділів селищної ради, комунальних підприємств, керівниками медичних установ. Також на нараді були присутні поліцейські офіцери громади.
02 03
☝️Дмитро Діхтяр зазначив, що тепер на нашій території працюють вже три поліцейських офіцерів громади Міняйло Олександр та представив присутнім приступивших до своїх обов’язків офіцерів громади– Нащанського Сергія та Тітаренко Владислава. Дмитро Діхтяр побажав поліцейським офіцерам громади успіхів у важливій справі по забезпеченню безпеки нашої громади.
✍️ Також, на нараді підбито підсумки тижня, що минув, та окреслено напрямки роботи на поточний період. Присутні на нараді керівники комунальних підприємств та відділів інформували про стан справ.
📋 За підсумками наради посадовцям, старостам та керівникам структурних підрозділів дано доручення в межах їх компетенції.
✔️Серед пріоритетних завдань: комунікація старост з мешканцями відповідних населених пунктів, для окреслення проблемних питань та надання відповідної допомоги; вирішення поточних питань соціально-економічного напрямку; благоустрій території громади та інші.