![06](/images/2023/09112023/03/06.jpg)
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
З привітальним словом, від імені Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря, виступила заступник Слобожанського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олена Тимченко.
![📋](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2b/1/16/1f4cb.png)
Подяками Слобожанської селищної ради за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток української національної культури, активну культурно-просвітницьку діяльність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і аматорів народного мистецтва були відзначені наступні працівники:
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Гордієнко Світлана Миколаївна, директор Комунального закладу «Геніївський будинок культури» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області;
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Олександрова Світлана Олександрівна, викладач класу образотворчого мистецтва Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти «Слобожанська школа мистецтв» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області;
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Ісичко Ірина Леонідівна, керівник колективу спортивного бального танцю «Віват» Комунального Підприємства Комунального закладу “Слобожанський селищний Палац культури”;
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Цимбал Оксана Валеріївна, керівник Зразкового аматорського колективу «DANCE PROJECT PRIDE» Комунального Підприємства Комунального закладу “Слобожанський селищний Палац культури”;
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Кузнецова Ніна Геннадіївна, методист Комунального Підприємства Комунального закладу “Слобожанський селищний Палац культури”.