photo 5354938214059724018 y

Слобожанська селищна рада знову дякує команді організаторів «РОТАРІ – ДІТЯМ ГЕРОЇВ» та їх партнерам за дивовижні емоції та незабутні враження, які отримали діти нашої громади, що втратили батьків внаслідок російської агресії проти України.

4 листопада 2023 року малеча разом зі своїми матусями вже вдруге відвідали м. Харків, де команда «РОТАРІ – ДІТЯМ ГЕРОЇВ» знову підготувала насичену, цікаву та пізнавальну програму.

Розпочалася програма з відвідування Харків Zoo. Колекція Харківського зоопарку надзвичайно цікава і різноманітна, багата різними видами тварин та птахів.

Потім діти завітали до Дельфінарію NEMO де відбулося захопливе шоу «Єдина планета».

Після цього наші мандрівники перемістилися до ТЦК «Французький бульвар», смачно пообідали, відвідали Планету кіно, де подивилися мультфільм «Тролі: Знову разом».

Молодша група дітлахів побувала у «Франсільванії» та у центрі розваг «Суперпарк», а старші бешкетуни грали в боулінг та відвідали скеледром.

Після захопливої програми організатори «РОТАРІ – ДІТЯМ ГЕРОЇВ» вручили нашим маленьким мешканцям подарунки та солодощі.

Слобожанська селищна рада не втомлюється висловлювати слова вдячності організації «Ротарі – Дітям Героїв» за неперевершені емоції та неймовірну та таку потрібну підтримку для наших діточок.