17 березня 2023 року спеціалістами Служби у справах дітей Слобожанської селищної ради та поліцейським офіцером громади був організований та проведений черговий спільний профілактичний захід по запобіганню бездоглядності, безпритульності, злочинності серед неповнолітніх.

З метою перевірки умов проживання дітей в сім'ях, які опинились у складних життєвих обставинах  було обстежено 3 сім'ї , в яких проживають 9 дітей.

Також було відвідано родину опікуна, в якій виховуються двоє дітей, позбавлених батьківського піклування.

Всім батькам надавались рекомендації, проводились профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо покращення виконання батьківських обов’язків, забезпечення належних умов проживання, виховання та розвитку дітей, роз’яснено щодо їх особистої відповідальності за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків та недопущення здійснення насильства в сім’ї відносно дітей.

Спеціалісти нагадали батькам про необхідність контролю за  дистанційним навчанням.

Поліцейський офіцер громади нагадав про безпеку на дорогах під час руху в темний час доби.

Служба у справах дітей Слобожанської селищної ради продовжує роботу щодо здійснення контролю за сім’ями, в яких виховуються діти облікових категорій.

Також з метою перевірки торгівельних точок щодо виявлення порушень продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів в частині, що стосується дітей, було відвідано магазин, в якому реалізують дану продукцію.

В приміщенні магазину була відсутня попереджувальна табличка про заборону продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім. Поліцейський офіцер громади надав таку табличку продавцю.

За результатами перевірки порушень не виявлено. Реалізатора було попереджено про відповідальність за порушення чинного законодавства (ст. 153 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»).