За ініціативи Слобожанської селищної ради та при сприянні і допомозі фермерського господарства Олександра Полька було проведено підсипку узбіччя дороги до села Суха Гомільша. Щороку весною паводками вимивалося узбіччя що привело до руйнування даної дороги.

Для запобігання подальшого вимивання узбіччя та руйнування дороги проведено підсипку узбіччя на яку пішло більше 300 м3 піщано-глиняної суміші та ґрунту. При виконання даних робіт було задіяно 4 одиниці техніки ФГ Олександра Полька.

Дана дорога знаходиться на балансі ДП «Дороги Харківщини». Неоднократні звернення голови колишньої Нижньобишкинської селищної ради до керівництва підприємства результатів не дали.

Якщо б роботи з підсипки даної дороги не були виконані, то вже весною 2022 року ділянка дороги до села Суха Гомільша була б зруйнована та проїзд до села був би неможливим.

Слобожанська селищна рада висловлює щиру вдячність керівнику фермерського господарства Олександру Полька за надання допомоги у вирішенні даної ситуації.

Звертаємо увагу на те, що дороги до віддалених населених пунктів Слобожанської селищної ради: сел. Благодатне, с. Мохнач, с. Геївка також знаходяться на балансі ДП «Дороги Харківщини», тому для безперебійного та безпечного руху транспортних засобів на даних дорогах в осінньо-зимовий період 2021-2022 років саме ДП «Дороги Харківщини» повинно проводити розчистку доріг та посипку їх протиожеледним посипочним матеріалом.