1 2

ДО УВАГИ МЕШКНЦІВ смт. СЛОБОЖАНСЬКЕ!

Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго» надала до виконавчого комітету Комсомольської селищної ради для розгляду та встановлення пакет документів з розрахунками внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії по кожному будинку окремо по Зміївській ТЕМ ПАТ «Центренерго» на 2020 рік. Ці розрахунки виконані відповідно до Закону України від 22.06.2017р. №2119-VIII, Наказу  Мінрегіону №129 від 05.06.2018р. та оприлюднені з метою отримання зауважень та пропозицій на офіційному веб-сайті ПАТ «Центренерго» та на офіційному веб-сайті Комсомольської селищної ради. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються у письмовому та /або електронному вигляді до 16.07.2020 року  за адресою: Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго», Балаклійське шосе, 2, смт. Слобожанське, 63460, факс: (05747)5-35-85, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Звертаємо Вашу увагу, на те, що після закінчення терміну публічного обговорення  вищезазначених внесків, до тарифів на комунальні послуги, які надає Зміївська ТЕС (а це – послуга з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, водопостачання та водовідведення) буде додатково включена плата за обслуговування лічильників теплової енергії. Також наголошуємо на те, що виконавцем комунальної послуги з постачання теплової енергії (Зміївською ТЕС ПАТ «Центренерго») було ініційовано та встановлено на будинках смт. Слобожанське вузли комерційного обліку теплової енергії в кількості 125 шт.

Комсомольська селищна рада звертається до мешканців селища Слобожанське прийняти безпосередню та активну участь в обговоренні вищезазначених розрахунків щодо внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії та надати обґрунтовані зауваження або пропозиції виконавцю відповідної послуги (Зміївській ТЕС ПАТ «Центренерго»).