GerbUkraine

ЗМІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13 березня 2020 року

 

№12

Про невідкладні заходи щодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19

Відповідно до статей 29 та 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», зважаючи на рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 10 березня 2020 року №2), протоколу позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та у зв’язку з установленням з 12 березня до 03 квітня 2020 року на усій території України карантину:

  1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району, керівникам підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району, розробити заходи щодо неухильного виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та положень, зазначених у протоколі позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області № 5 від 12 березня 2020 року.
  2. Працівникам виконавчого апарату районної ради вжити основні превентивні заходи щодо уникнення можливості захворювання, а саме:

- обмежити відвідування громадських місць, закладів громадського харчування та інших місць великого скупчення людей;

- максимально уникати місця скупчення людей, місця масового відвідування;

- уникати контакту з особами, які мають прояви інфекційних захворювань;

- запровадити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливості - здійснювати дезінфекційні заходи;

- часто мити руки та прагнути не торкатися очей, носа або рота руками;

- уникати рукостискань, обіймів, поцілунків;

- прикривати ніс і рот при чханні або кашлі;

- максимально обмежити фізичне контактування та виконувану роботу максимально здійснювати шляхом віддаленого доступу із застосуванням електронних засобів комунікацій, новітніх технологій та поштового зв’язку;

- надати можливість (за наявності підстав та з урахуванням виробничої потреби) оформляти щорічні відпустки та інші види відпусток, передбачених законодавством, у тому числі матерям або іншім особам, зазначеним у частині третій статті 18 Закону «Про відпустки», для догляду за дитиною віком до 14 років, на період оголошення карантину на відповідній території;

- обмежити (скасувати) відрядження.

Запровадити режим профілактичного спостереження за особами з числа працівників виконавчого апарату районної ради. При вияві ознак інфекційного захворювання рекомендувати не займатись самолікуванням, обмежити контакт із оточуючими та звернутися до лікаря.

  1. На період карантину (з 13 березня до 03 квітня 2020 року) до особливого розпорядження:

3.1. Рекомендувати депутатам Зміївської районної ради:

- обмежити спілкування, зустрічі з виборцями та участь у інших масових заходах;

- зменшити переміщення по території району, області, країни в цілому та за кордон.

3.2. Скасувати проведення особистих прийомів громадян у громадських приймальнях районної ради та у зв’язку із цим внести відповідні зміни до графіку роботи районної ради, виконавчого апарату та графіку прийому громадян.

3.3. Скасувати або максимально перевести у режим телефонних або відеоконференцій проведення депутатами, працівниками районної ради ефірів, пресконференцій у приміщенні районної ради та за його межами.

3.4. Рекомендувати Комунальній установі по забезпеченню діяльності з утримання та обслуговування майна спільної власності територіальних громад Зміївського району (директор Олег НОСИК) вжити додаткових заходів щодо дезінфекції місць загального користування у приміщеннях, що використовуються для забезпечення діяльності районної ради та райдержадміністрації.

  1. З метою уникнення розповсюдження неправдивої інформації щодо поширення на території України коронавірусу COVID-19 та епідеміологічної ситуації в Зміївському районі, в тому числі й через засоби масової інформації та соціальні мережі, що може призвести до паніки серед населення:

- працівникам виконавчого апарату районної ради користуватися лише перевіреною інформацією з офіційних джерел;

- попередити працівників виконавчого апарату районної ради про дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність, яку несуть особи, винні у вчиненні таких порушень, як надання інформації, що не відповідає дійсності (стаття 27 Закону України «Про інформацію»).

  1. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради (Олена ПИЛИПЕНКО), відділу з питань управління комунальним майном (Інеса ТОВТ) та відділу з питань розвитку громад та проектного менеджменту (Надія НАСТОЯЩА) виконавчого апарату районної ради координувати поточну діяльність та проводити моніторинг протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Зміївського району. У разі необхідності вжиття відповідних заходів терміново інформувати керівництво районної ради.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради Т.В.Тімофєєва 

 

Протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Зміївського району