ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

1

Замовник

СЛОБОЖАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2

Назва предмету закупівлі

ДК 021-2015 : 90620000-9 – «Послуги з прибирання снігу»

Розчистка доріг місцевого значення від снігу на території Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області, а саме:

с. Геніївка, с. Дачне, с. Українське,

с. Скрипаї, с. Мохнач, с. Шелудьківка,

сел. Курортне

3

Вид процедури

Відкриті торги з особливостями

4

Дата оголошення

05 січня 2024 року

5

Строк поставки

по 31 грудня 2024 року

6

Обсяг закупівлі

52 маш/год

7

Ідентифікатор закупівлі

UA-2024-01-05-003626-a

8

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі

84 760,00 грн. (вісімдесят чотири тисячі сімсот шістдесят грн. 00 коп),  у тому числі ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі визначена на підставі попередніх розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2024 рік  .

Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.

9

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до бюджетного запиту , кошторису  та прогнозованих обсягів на 2024 рік.

10

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Якість послуг з розчистки доріг місцевого значення від снігу на території Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської , а саме:   с. Геніївка, с. Дачне, с. Українське,

с. Скрипаї, с. Мохнач, с. Шелудьківка,

сел. Курортне ,  повинна відповідати вимогам законодавства України та інших діючих в Україні нормативно-правових актів щодо якості аналогічних або подібних послуг.

 Послуги повинні виконуватися за необхідністю залежно від погодних умов та за узгодженням Замовника. Надання послуг здійснюється відповідно до вимог: Закону України «Про благоустрій населених пунктів». Якість, строки та порядок надання послуг повинні відповідати  вимогам до утримання доріг в зимовий період відповідно до Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів», затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства №54 від 14.02.2012р. та  викладених в розділі V «Утримання вулиць та доріг у зимовий період» єдиними правилами зимового утримання автомобільних доріг.