![](/images/2023/06122023/07/407431627_749404063894923_4614694945615112210_n (1).jpg)
![🌲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t43/1.5/16/1f332.png)
Наближаються новорічно-різдвяні свята і кожен прагне прикрасити свою оселю новорічним деревом.
![🌲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t43/1.5/16/1f332.png)
І хоч сьогодні багатий вибір штучних ялинок, все ж жива ялинка має значну перевагу.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/261d.png)
Рекомендуємо купувати хвойні дерева у підприємців, які здійснюють транспортування і продаж новорічних дерев, виконуючи норми чинного законодавства. Вони мають при собі накладну з лісництва, товарно-транспортну накладну, сертифікат радіаційного обстеження дерев, дозвіл на торгівлю з мокрою
печаткою, а на зрізі кожного дерева повинен бути електронний чип зі штрих-кодом лісового господарства, де його виростили.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/261d.png)
Вирішивши зекономити, купуючи символи свята з рук, в людей, що незаконно їх зрубали у лісі, Ви завдаєте значних збитків лісовому господарству держави.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Пам’ятаймо, що зрубане зелене деревце буде у нашій оселі всього кількаднів чи тижнів, а в лісі – роки. Тож бережімо довкілля!