uvaga

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради та Постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2023р. №381 «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації», до складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України входять представники громадськості або фізичні особи.

Заява про висунення кандидатури від громадськості подається до селищної ради у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, та містить прізвище, власне ім’я, по батькові кандидатури представника, а також такі відомості про заявника:

для міжнародної чи громадської організації:

  • найменування;
  • напрями діяльності;
  • код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);
  • місцезнаходження;
  • контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти);

для фізичної особи:

  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу та мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта) (за наявності);
  • фактична адреса реєстрації/проживання;
  • контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти).

Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом фізичної особи/представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.

Заява на членство до складу комісії від громадськості або від фізичних осіб приймаються шляхом подання заяви на адресу Слобожанської селищної ради в письмовому вигляді або на електронну адресу селищної ради: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з 23.06.2023р. по 30.06.2023р. (включно).