hayas sajt

📝У смт Слобожанське 25.04.2023 - 26.04.2023 буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”. А саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 3 місяців!
Пункт реєстрації буде працювати за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 12 (вівторок - середа з 10:00 до 17:00)
 
✍️Подати заявку можуть особи, які✔️не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій, ✔️мають дохід, менший за 5400 грн на особу, та ✔️належать до таких категорій та‼️критеріїв вразливості‼️:
 
📌переселенці, які перемістилися після 24.02.22,
📌особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій у таких в таких областях, як Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська (перелік може бути доповнений);
📌люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).
‼️ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій‼️, що дають можливість подати заявку на допомогу:
 
✅родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
✅ родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
✅ родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;
✅ прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).
 
📝 Інформація, яку необхідно буде надати:
🔹податковий номер;
🔹національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;
🔹довідка ВПО (за наявності);
🔹банківська картка головного заявника;
🔹свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);
🔹документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);
🔹посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.
👉Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.
Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.
 
❓Маєте питання - пишіть нам у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp.
Детальна інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» на офіційному сайті https://bit.ly/3Tgnpx5.
 
❗️ТАКОЖ актуальна інформація щодо роботи пункту реєстрації у Харківській області тут: https://t.me/unhcr_help_kharkiv