ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами) )

1

Замовник

СЛОБОЖАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2

Назва предмету закупівлі

Код ДК 021-2015 : 50720000-8 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення

3

Вид процедури

Відкриті торги з особливостями

4

Дата оголошення

24 січня 2023 року

5

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг

до 31 травня 2023 року

6

Обсяг закупівлі

1 послуга

7

Ідентифікатор закупівлі

UA-2023-01-24-005849-a

8

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі

622 300,00 грн.( шістсот двадцять дві тисячі триста грн. 00 коп),  у тому числі ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі визначена на підставі розрахун-ків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2023 рік .

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін.

9

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до рішення XXXI  сесії VIII скликання від 20.01.2023 р №1441- VIII

10

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

   Роботи повинні виконуватись з дотриманням ДСТУ, ДБН (в т.ч. ДБН А.3.1-5:2016 «Організація будівельного виробництва» та ДБН А.3.2-2-2009 «Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека в будівництві. Основні положення»), НПАОП, Правил електро- та пожежної безпеки, Охорони праці та інших нормативних документів, що діють на території України. Роботи і матеріальні ресурси, що використовуються для їх виконання, повинні відповідати державним стандартам, будівельним нормам (в т.ч. ДБН В.2.2-9:2018 «Будинки і споруди. Громадські будинки та споруди. Основні положення», ДБН В.1.1-7:2016«Пожежна безпека об’єктів будівництва. Загальні вимоги»), Державним санітарним правилам і нормам та іншим нормативним документам, про що у складі тендерної пропозиції має бути наданий відповідний гарантійний лист.

Для розрахунку вартості реконструкції учасниками застосовуються ціни на матеріали, що склалися в регіоні на відповідну продукцію на момент підготовки своєї пропозиції.

Всі матеріали, обладнання і роботи, включені у тендерну пропозицію, повинні повністю відповідати відповідним міжнародним і вітчизняним правилам і стандартам. Ціни на матеріально-технічні ресурси повинні бути економічно обґрунтованими.

Гарантійний термін на матеріали, вироби, конструкції та обладнання, які були застосовані при виконанні робіт на об’єкті, встановлюється у відповідності з вимогами чинного законодавства та згідно гарантії заводу-виробника.

Виконавець повинен забезпечити виконання послуг власною робочою силою та матеріально-технічним забезпеченням у відповідності до чинних нормативних документів, техніки безпеки.

     В період заміни труб з металевих на поліпропіленові або ПВХ забороняється змінювати внутрішній діаметр труб (якщо це не передбачено проектом), використовувати вироби з вторинної сировини. 

Виконувати роботи з труб високого тиску.