uvaga

ОГОЛОШЕННЯ

для внутрішньо переміщених осіб, які потребують гуманітарної допомоги та зареєстровані в смт. Слобожанське, сел. Донець, сел. Благодатне

 

З 09 січня 2023 року по 13 січня 2023 року (включно) з 9.00 до 16.00 год. (перерва з 12.00 год. до 13.00 год.) буде видаватися гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб, які потребують гуманітарної допомоги та проживають в смт. Слобожанське, сел. Донець, сел. Благодатне.

Допомога надається на кожну внутрішньо переміщену особу при наявності оригіналу паспорту отримувача, на дітей - оригіналів свідоцтв про народження (для дітей старше 14 років - оригіналу паспорту) та на кожну внутрішньо переміщену особу оригіналів довідок про взяття на облік ВПО.

Чоловіки віком з 18 років до 60 років – внутрішньо переміщені особи отримують гуманітарну допомогу особисто та повинні при собі мати наступні оригінали документів: паспорт, ідентифікаційний код, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, при наявності інвалідності – довідку ВТЕК, при наявності 3-ьох та більше дітей – посвідчення багатодітного батька та свідоцтва про народження дітей. Видача допомоги чоловікам з 18 років до 60 років буде проводитися одночасно з взяттям  на військовий облік за фактичним місцем проживання.

Видача буде проводиться в Слобожанському селищному Палаці культури.

 

При собі мати по 2 великих пакета на кожну особу.