titleДепартамент соціального захисту населення відповідно до укладеної Угоди з Всесвітньою Продовольчою Програмою ООН реалізує в Харківській області заходи, які передбачають надання грошової допомоги сім'ям з дітьми у розмірі 2220 грн на кожну особу (до 5 осіб) протягом 3 місяців.

❗️Цільовою аудиторією для отримання такої допомоги визначено сім'ї з дітьми, очолювані одним батьком/матір'ю, які не отримували грошової допомоги від інших міжнародних організацій, а саме:

  • отримувачі допомоги одинокої матері та вдови/вдівці;
  • одинока мати (є статус, ст.135 Сімейного Кодексу України) та ті матері, які не отримують допомоги від держави;
  • отримувачі допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів (є довідка про несплату аліментів).

Слід зазначити, якщо мати/батько вийшла заміж/одружився вдруге і дітей від попереднього шлюбу не було усиновлено, вона/він теж може реєструватися, але з тією дитиною, яка була закріплена за нею/ним в статусі матері одиначки/батька одинака. А діти, які народилися в новому шлюбі вже не реєструються.

Один член сім'ї (повнолітній та дієздатний) повинен прийти до старостату або відділу соціального захисту населення Слобожанської селищної ради з особистими документами (паспорт, ідентифікаційний код, і бажано, активний телефон) та документами всіх неповнолітніх дітей (документ, що підтверджує особу та прописку, ідентифікаційні коди всіх неповнолітніх дітей). У випадку відсутності у заявника смартфону, він повинен вказати поточну адресу. У всіх інших випадках, бажано але не обов'язково, мати поточну адресу.

Подати заявку можно у відділенні соціального захисту населення Слобожанської селищної ради за адресою: смт. Слобожанське, вул. Лермонтова, 21, I поверх (колишній ДНЗ №6) або у старостатах за місцем проживання з 20 по 23 грудня 2022 року