uvaga

Оголошення

У Лиманському, Нижньобишкинському, Геніївському, Шелудьківському старостинських округах буде здійснюватися облік сімей, члени яких мають статус внутрішньо переміщених осіб, що перемістилися на територію Слобожанської селищної ради після 24.02.2022 року та потребують гуманітарної допомоги (крім ВПО, вказаних у ПРИМІТКИ).

Облік буде здійснюватися з 09.08.2022 року по 15.08.2022 щоденно з 9.00 години до 16 години, крім суботи та неділі  у приміщеннях старостатів. Заяви після 15.08.2022 року прийматися не будуть.

Заяви приймаються від голови сім’ї, або іншого повнолітнього члена сім’ї. При собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер, довідки ВПО на кожного члена сім’ї.

ПРИМІТКА:

  • крім громадян, які перемістилися у межах населених пунктів Слобожанської громади (за виключенням внутрішньо переміщених осіб сел. Благодатне, сел. Донець, с. Скрипаї, с. Мохнач та сел. Лісне);
  • крім громадян, які проживали на території громади до 24.02.2022 року без реєстрації: проживали у родичів, співмешканців, та т.д. та були зареєстровані у іншому місці;
  • крім громадян, які перемістилися з громад, які не внесені до ПЕРЕЛІКУ територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Щодо дати та місця приймання заяв від сімей ВПО, які перемістилися до смт. Слобожанське, сел. Донець, сел. Благодатне інформація буде повідомлена додатково.