ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) )

1

Замовник

СЛОБОЖАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2

Назва предмету закупівлі

Код ДК 021:2015: -34110000-1 «Легкові автомобілі» (Автомобіль марки "Mitsubishi Outlander" (або еквівалент))

3

Вид процедури

Відкриті торги

4

Дата оголошення

21 лютого 2022 року

5

Строк поставки

по 31 грудня 2022 року

6

Обсяг закупівлі

товар

7

Ідентифікатор закупівлі

UA-2022-02-21-001745-a

8

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі

699 800,00 грн.( шістсот дев’яносто дев’ять   грн. 00 коп),  у тому числі ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі визначена на підставі комерційних пропозицій.

9

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до рішення XXII  сесії  VII скликання від 03.02.2022 р. №1122- VIII. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі та розміру бюджетного призначення обумовлений наступним: ціна Товару включає в себе ціну за одиницю Товару з урахуванням ПДВ, та усіх необхідних податків, зборів та обов’язкових платежів, що мають бути сплачені у даному випадку, а також витрати на транспортування предмету закупівлі до місця поставки, визначеного Замовником, розвантажування, тощо.

10

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника з метою організації транспортного забезпечення діяльності організації. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі зазначаються у відповідних додатках до тендерної документації, де конкретизується перелік вимог щодо технічних характеристик та комплектації легкового автомобіля.

  Запропонований легковий автомобіль повинен  мати інструкцію/настанову з експлуатації українською або російською мовами.

   Доставка легкового автомобіля здійснюється за рахунок учасника. Учасник повинен забезпечувати належні умови зберігання та транспортування легкового автомобіля за адресою : Україна, 63460, Харківська область, Чугуївський район, смт Слобожанське, вул. Миру, 7.

  Запропонований легковий автомобіль повинен бути новим, таким, що не перебував в експлуатації та виготовлений не раніше 2021 року.

   Учасник повинен забезпечити передпродажну підготовку та введення автомобіля в експлуатацію. Учасник під час поставки легкового автомобіля повинен представити всі необхідні документи для реєстрації колісного транспортного засобу в органах «Сервісний центр МВС в Харківській області».

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства. З метою дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, передбачається еквівалент або аналог за умов повної відповідності технічних характеристикам предмету закупівлі. Еквівалент товару або його складової частини – вживається у значенні, як рівнозначний товар або його складова частини, що виражається в наявності однозначних співвідношень між технічними та якісними характеристиками до предмету закупівлі, що визначені Замовником, але обов’язково не гірші.