ZAKUPIVLYA

 Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами) )

1

Замовник

СЛОБОЖАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2

Назва предмету закупівлі

Код ДК 021:2015:  71350000-6 – Науково технічні послуги в галузі інженерії (Послуги виготовлення топографічних карт та картографічної основи масштабу 1:10 000 території Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області

(із застосуванням геоінформаційних технологій)

3

Вид процедури

Відкриті торги

4

Дата оголошення

21 лютого 2022 року

5

Строк поставки

по 31 грудня 2022 року

6

Обсяг закупівлі

послуги

7

Ідентифікатор закупівлі

UA-2022-02-21-000162-a 

8

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі

850 000,00 грн.( вісімсот пятдесят тисяч  грн. 00 коп),  у тому числі ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі визначена на підставі комерційних пропозицій.

9

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до рішення XXII  сесії  VII скликання від 03.02.2022 р. №1122- VIII.

10

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Комплексний план передбачає узгоджене прийняття рішень щодо цілісного (комплексного) просторового розвитку населених пунктів як єдиної системи розселення і території за їх межами.

      Комплексний план розробляється та затверджується з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади з додержанням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів та з урахуванням концепції інтегрованого розвитку території територіальної громади (за наявності).

Оскільки, розробка комплексних планів просторового розвитку територій є важливим питанням для новоутворених громад, Постановою КМУ від 28 липня 2021 р. № 853 затверджено ПОРЯДОК ТА УМОВИ надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад (далі - ПОРЯДОК). Ця постанова стимулює громади (крім міських громад, адміністративним центром яких є населений пункт, що одночасно є обласним центром) до розробки комплексних планів просторового розвитку за рахунок субвенцій з Державного бюджету України через обласні державні адміністрації.

Відповідно до п.5 цього ПОРЯДКУ, наявність актуалізованої картографічної основи в цифровій формі у державній геодезичній системі координат для розроблення комплексного плану згідно із завданням на його розроблення є однією з умов отримання субвенції з державного бюджету.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства.